Masážní stůl SYOGRA

Nabídka

Dárkový poukaz
na 10 x 45 min na masážním lehátku Syogra: 1250,-Kč

Objednávky přijímáme telefonicky +420 605 141 130, +420 541 246 200 nebo pomocí on-line formuláře.

Tyto stránky nejsou od 1. 11. 2008 editovány, veškeré nové informace hledejte na www.masaze-brno.cz

Masážní stůl Syogra je plně automatizované a neúnavné zařízení, jenž umí provádět jemnou trakci (vytahování) páteře a prohřát přes polodrahokamy jadeitu (u nás známý i jako nefrit). Záření polodrahokamu jadeitu disponuje velmi podobnou vlnovou délkou jakou vysílá lidská buňka a proto je účinek jadeitu na náš organismus přirozeně léčivý.

Jak se budete cítit při masáži?

Budete mít pocit, že jsou pod Vámi hřejivé ruce, jenž Vás mírně zvedají, zároveň protahují a prohřívají.

Dárkový poukaz

Chcete potěšit své blízké dárkem a nevíte jakým?
Darujte jim dárkový poukaz na ruční nebo strojovou masáž.

Jak to funguje?

Mnoho důležitých tlakových bodů, které představují základ a osnovu pro akupunkturní a akupresurní postupy, se nachází právě podél páteře.

Masážní stůl SYOGRA | Klikněte pro větší foto   Masážní stůl SYOGRA | Klikněte pro větší foto

Masážní lehátka/stoly Syogra vyvíjejí na akupresurní body podél páteře a na nohách během své práce dráždivé impulsy a vytvářejí optimální podmínky pro stimulaci svalové tkáně.

Do lehátek jsou zaintegrovány polodrahokamy v podobě malých válečků, jež spolu vytvářejí sestavu citlivých ruliček tak, aby se mohly optimální formou přizpůsobovat struktuře každých jednotlivých zad.

Roličky se během masáže pohybují pomalu a pozvolna směrem nahoru k hlavě a dolů ke končetinám, a mohou tak obsáhnout veškeré důležité body. V kuličkách jadeitu jsou zabudovány heliové žárovky, jenž při zahřátí uvolňují značnou část svojí energie v podobě infračerveného paprsku (jako slunce). Toto teplé záření tělem velmi dobře prostupuje a jeho ozdravný účinek tak má ideální možnost rozprostřít se v jednotlivých vrstvách tkání.

Intenzita masáže i teploty se reguluje velmi snadno přehledným dálkovým ovládáním. Každý klient si sám určí, zda se oddá „hýčkání“ bez šatstva nebo zda si svršky ponechá na sobě.

Proč je mírné vytahování páteře tak léčivé?

Při denních aktivitách dochází k sesedání plotének. I bez velké fyzické zátěže jste večer o 1-3 cm menší než ráno. V noci v posteli je páteř odlehčena, ploténky regenerují a "nabobtnají" do původní velikosti. Při velké zátěži a u starších lidí toto noční odlehčení nestačí. A právě pro ně je ideální masážní lehátko, díky kterému dosáhnete okamžítého uvolnění a prodloužení páteře. Takto zregenerovanou páteří bude nyní proudit energie lépe než před masáží.

Komu jej doporučujeme především?

  1. Lidem po těžké fyzické zátěži.
  2. Lidem po celodenní stereotypní činnosti (sezení u PC, v autě......).
  3. Lidem nad 50 let.
  4. Všem, kteří potřebují protáhnout záda.

Více informací o multifunkčním masážním lehátku Syogra

 

Přeskočit k menu

Masáže Brno, Mgr. Petr Tomšík - lymfatická manuální drenáž, klasická, reflexní i proticelulitidová masáž v Brně.

Brno-Královo Pole, Skácelova 18 | Mobil: 605 141 130 | Pracovní doba: Po - Pá 7 - 21 hod., So - Ne po domluvě